Sprzątanie po zwłokach Kastelnik

Wieloetapowe sprzątanie po zwłokach z użyciem specjalistycznego sprzętu tj. przemysłowych generatorów ozonu o mocy 80 g/h oraz profesjonalnych preparatów chemicznych. Czyszczenie po zwłokach w zaawansowanej fazie rozkładu. Dezynfekcja funeralna miejsc zgonu za pomocą zamgławiania suchą mgłą - nadtlenkiem wodoru (H2O2). Usuwanie śladów krwi po śmierci samobójczej oraz likwidowanie tkanek miękkich i płynów ustrojowych po wypadkach komunikacyjnych. Dezodoryzacja pomieszczeń w celu pozbycia się zapachu śmierci z klatki schodowej.

 

Dezynfekcja po zmarłym

Świadczymy usługę gruntownego odkażania mieszkań, piwnic oraz zaniedbanych domów po zmarłych. Dezynfekcja po zgonach z użyciem specjalistycznych preparatów dezynfekcyjnych oraz nowoczesnych metod czyszczących. Usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów ze wszystkich powierzchni, a także likwidowanie szkodliwych mikroorganizmów z przedmiotów wartościowych, czy dokumentów. Nanoszenie roztworu roboczego za pomocą zamgławiania na zimno, jak i na gorąco. Dezynfekcja po zmarłym w zaawansowanym stanie rozkładu za pomocą ozonowania powietrza.

 

Sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie

Stosujemy najnowocześniejsze metody usuwania form wegetatywnych oraz przetrwalnikowych mikroorganizmów. Sprzątanie mieszkań po zgonach w wyniku samobójstwa, gdzie znajdują się liczne ślady krwi i płynów ustrojowych. Czyszczenie mieszkań po zmarłych na chorobę zakaźną, a także odkażanie po zdiagnozowanym przypadku. Ozonowanie pomieszczeń w celu usunięcia bakterii, wirusów i grzybów. Utylizacja wyposażenia, likwidacja mebli zmarłego, po zwłokach w stanie rozkładu gnilnego. Usuwanie śladów krwi z materiałów skażonych biologicznie po wypadkach komunikacyjnych.